Skip to main content

Banner Sponsors

Shelli Makes - Teddy bears & other cheerful things by Shelli Quinn
No Monkey Biz - Domain name registration, hosting

TULINEK STRAKOVÁ
Prague
Posts: 508

1407545408_dsc05022.jpg
1407545469_dsc05038.jpg
1407545480_dsc05050.jpg

He is available on eBay :)
Have a nice days.. ♥

ivi-na Brno
Posts: 329
Website

Hani, opět jeden z nejúúúúžasnějších medvídků na světě bear_wub  bear_wub  bear_wub  Byl vystavený moc krátkou dobu a navíc o dovolených, zasloužil by si, aby ho vidělo mnohem víc medvědích milovníků a já jsem ho ani nezahlédla bear_cry
Kombinace chlupaté tlamičky s chlupatým tělem je úchvatná a neobvyklá barva čumáčku je luxusní a s králíčkem, to už je prostě šperk!!! bear_wub  bear_wub  bear_wub
Mně nezbývá, než si schovat alespoň jeho fotku bear_cry
Doufám, že někdy si budu moct tvého medvídka alespoň pochovat! bear_flower

TULINEK STRAKOVÁ
Prague
Posts: 508

bear_grin  moc děkuji,Ivetko..  někdy mám nepochopitelné nutkání, dát medvěda pouze na jeden den, nemá to žádné rozumné vysvětlení a logicky je to hodně nerozumné.. bear_laugh  často dělám, co pocit velí.. nu, nevím proč ..  bear_ermm  ale koupila si ho přesně ta osoba, na kterou jsem myslela, když jsem ho dělala.. bear_original takže to tak asi mělo být.. psala jsem si s ní na fb. a vždycky se jí nepodařilo tulínka ulovit.. se Samem se jí to povedlo bear_happy
Ten tvůj poslední medvídek je nejroztomilejší medvídek, co jsem za hooodně dlouhou dobu viděla..  bear_wub naprosto úžasnej.. :3

ivi-na Brno
Posts: 329
Website

Moc děkuju Hani!!!  bear_flower  bear_flower  bear_flower  Aha?!!!! Nooooooo...... takže, prosím tě, nemohla bys někdy, až budeš dělat medvídka, myslet na mě? bear_grin  Já totiž na věci mezi nebem a zemí dost věřím bear_innocent  bear_grin A taky je mi blízká filozofie, že nic se neděje jen tak, všechno má svůj důvod... A že je potřeba hodně dát na cit a intuici, protože rozumná rozhodnutí se sice v danou chvíli jeví jako správná a logická, ale s odstupem času nemusí vést ke štěstí a radosti bear_whistle  bear_grin Takže pac a pusu za tvá pocitová rozhodnutí bear_original

TULINEK STRAKOVÁ
Prague
Posts: 508

tak,tak.. bear_happy a pokusím se..  bear_grin pošli mi fotečku ať se mi lépe vizualizuje..  bear_grin

TULINEK STRAKOVÁ
Prague
Posts: 508

Thank you so much..  bear_grin  bear_flower

ivi-na Brno
Posts: 329
Website

Hani!!! Ale ať to nepřeženeme! Aby náhodou medvídek nechytil moji podobu!! To by byla katastrofa! bear_grin  bear_grin  bear_grin

Už to vyšlo v Bér Reportu??!!!! Celou dobu sleduju a nikde to nevidím! Že bych se dívala na špatné www?? bear_cry  Každopádně HURÁ a GRATULUJU! bear_flower  bear_flower  bear_flower  A kdybys tady ještě nakoukla, poradila bys mi, kde můžu ten článek vidět nebo kde se ten Report dá koupit nebo aspoň to konkrétní číslo jaké je, začnu ho shánět! TULINEK GO! bear_thumb  bear_grin

TULINEK STRAKOVÁ
Prague
Posts: 508

moc děkuji.. :)
no jo.. to já ale vůbec nevím.. mělo by mi jedno číslo přijít poštou.. to je všechno co vím..  a vystačím si s tím.. bear_grin těm stránkám totiž vůbec nerozumím.. ale až dostanu info(nebo časopis), budu informovat.. bear_happy

ivi-na Brno
Posts: 329
Website

Koupit jde tady: probear Akorát nevím, které to je číslo, jestli 2 (květen-červen-červenec) nebo 3 (srpen-září-říjen). Z probéru objednávám materiál, tak časopis určitě přihodím, jestli je to teda některý z nich bear_grin

TULINEK STRAKOVÁ
Prague
Posts: 508

určitě to bude ten druhej.. bear_original jen nevím proč mi ještě nic nepřišlo.. bear_sad

Board footer

Powered by FluxBB

Banner Sponsors


Intercal Trading Group - Your mohair supplier
Tedsby - Handmade teddy bears and other cute stuffed animals. Hundreds of teddy artists from all over the world and thousands of OOAK creations.